Youwin Para Çekme Yöntemleri

Memnun kalacağınız ve mutlu olacağınız Youwin bünyesinde fırsatlardan ve kampanyalardan en iyi şekilde yararlanabileceksiniz. Bildiğiniz gibi Türkiye’de uzun zamandır hizmet vermektedir. Kendisini sevdirmiş ve güvenilir olduğunu kanıtlamıştır. Kullanıcılarının bakiye çekme taleplerine anlık olarak yanıt verebilmekte ve 10 dakikada aktarım işlemi yapabilmektedir. Tabii hafta sonları yapılacak EFT işlemlerinde aktarım yapılmamakta ve o günleri takip eden ilk iş günü içerisinde ödemeler hesaplara geçmektedir. Bunun son derece önemli bir avantaj olduğunu siz de çok iyi biliyorsunuz. Peki ama Youwin para çekme yöntemleri olarak hangilerinin burada olduğunu öğrenmek istiyor musunuz?

Youwin Para Çekme Hızı 10 Dakikaya İndi

Daha önceleri 30 dakikada ödeme yapan Youwin, şimdilerde ödeme hızını 10 dakikaya indirdi. Burada bol sayıda para çekme yöntemi sizi bekliyor. Öncelikli olarak hesabınızda çekebileceğiniz miktar bulunmalıdır. Daha sonrasında para çekmek için para çekme bölümüne gelmeli ve buradan istediğiniz yöntemi seçmelisiniz. Karşınıza Paykasa, ecoPayz, ATM, kredi kartı, havale ve Astropay çıkacaktır. Bunlardan dilediğinizi seçerek para alabilirsiniz.

Youwin Banka Hesap Bilgileri

İllegal bir bahis platformu olan Youwin, TİB tarafından adres bloke işlemine maruz kalmaktadır. Doğal olarak o da yeni bir adres almaktadır. Bu süreçte aynı zamanda banka hesapları da bloke edilmektedir. Yani hesap değişikliğini de düzenli olarak gerçekleştirmektedir. Siz de banka havalesi ya da EFT ile ödeme yapacaksanız, kesinlikle güncel hesap bilgilerini öğrenmek için Youwin ile iletişime geçmelisiniz. Böylece herhangi bir problem yaşamadan paranızı rahat bir şekilde hesaplarınıza yatırmış olursunuz. Eğer güncel hesap bilgileri olmadan hesaba para yatırma işlemi yaparsanız, paranız boşa gidebilir ve siz de zarara uğrayabilirsiniz. Buna çok dikkat etmelisiniz. Aynı şeyi EcoPayz ve diğer ödeme yöntemlerinde de yapmalısınız.

Yorum yapın